شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری ساخت مسکن برای محرومین در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل گروه ساختمانی تدبیر وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره)


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٧١

تاریخ:1398/05/23پیگیری ساخت مسکن برای محرومین در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل گروه ساختمانی تدبیر وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مهندس علی نیکزاد مدیرعامل گروه ساختمانی تدبیر وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در خصوص این دیدار که در تهران برگزار شد، عنوان کرد: در این دیدار تامین مسکن برای محرومین مورد پیگیری قرار گرفت و در این راستا مقرر شد، تعداد ۱۱۵۰‌ واحد مسکونی، در شهرستان های بندرعباس، جاسک، میناب، رودان و حاجی آباد طبق سهمیه ای که برای این شهرستان ها در نظر گرفته می‌شود، توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) احداث شود.

استاندار هرمزگان افزود: پیگیری استفاده از مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در پروژه های مشارکتی ساختمان سازی با اداره کل راه و شهرسازی استان از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

شماره خبر : ١٨٧٧١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.