دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شفافیت و عدالت از واجبات در انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٩٩٨

تاریخ:1398/04/03


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان تاکید کرد:
شفافیت و عدالت از واجبات در انتخابات است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: باید در انتخابات اصل شفافیت و بی طرفی از سوی فرمانداران و هیئت اجرایی رعایت شود تا از ایجاد هرگونه شائبه و حاشیه از نحوه برگزاری انتخابات در استان جلوگیری شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در گردهمایی ستاد انتخابات استان با فرمانداران حوزه انتخاباتی غرب هرمزگان، افزود: شفافیت و عدالت دو اصل مهم و واجب در روند برگزاری انتخابات است که باید در تمامی مراحل آن توسط فرمانداران و ستاد اجرایی رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: فرمانداران باید از مسائلی که در انتخابات ایجاد شائبه می کند جلوگیری و از قرار گرفتن در مسیر موارد این چنینی اجتناب  کنند‌.

میرزاد عدالت در برگزاری انتخابات را از دیگر وظایف فرمانداران دانست و عنوان کرد: نگاه فرمانداران باید به تمامی کاندیداها و داوطلبین در انتخابات مجلس شورای اسلامی به یک شکل و سیاق باشد و از دخالت سلایق شخصی و گرایش سیاسی در خصوص برخورد با کاندیداها پرهیز شود.

وی برگزاری انتخابات را از مهم ترین مراحل کار فرمانداران خواند و گفت: فرمانداران باید برای برگزاری  انتخابات با شکوه تمهیدات لازم را از همین حالا در نظر گیرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، نظم و انضباط در اجرای انتخابات را بسیار مهم دانست و  تاکید کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری با همت فرمانداران علاوه بر نظم و انضباط با نشاط سیاسی و در کمال امانتداری و با مشارکت گسترده مردم همراه خواهد بود.

وی آموزش افراد دست اندرکار انتخابات را یکی از اصول برگزاری آن اعلام کرد و افزود: فرمانداران باید سریع تر اقدامات لازم به منظور برگزاری دوره های مورد نیاز برای برگزارکنندگان انتخابات با توجه به مسئولیت آنها در شهرستان ها را انجام دهد.

شماره خبر : ١٧٩٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.