دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رعایت اصول پدافند غیرعامل در همه حوزه‌های زیرساختی برای حفاظت از تاسیسات و مناطق حساس بسیار ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٠٦

تاریخ:1398/03/22


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رعایت اصول پدافند غیرعامل در همه حوزه‌های زیرساختی برای حفاظت از تاسیسات و مناطق حساس بسیار ضروری است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: توجه به رعایت اصول پدافند غیرعامل در همه حوزه‌های زیرساختی برای حفاظت از تاسیسات و مناطق حساس بسیار ضروری است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در مراسم تجلیل از فعالان پدافند غیرعامل در استان هرمزگان، عنوان کرد: توجه به پدافند غیرعامل باعث کاهش آسیب پذیری و ایمن سازی کشور در برابر تهاجم دشمنان می‌شود.

وی افزود: در شرایط فعلی کشور و تهدید‌های استکبار جهانی توجه به رعایت اصول پدافند غیر عامل در همه حوزه‌های زیرساختی برای حفاظت از تاسیسات و مناطق حساس در استان بسیار مهم و باید مورد توجه مدیران قرار گیرد و با نظارت کافی بر تاسیسات، به حال خود رها نشوند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: فرهنگسازی ، برگزاری دوره‌های آموزشی، افزایش تاب آوری شهرها، حراست و حفاظت از تاسیسات باید در دستور کار کمیته‌های پدافند غیر عامل استان باشد.

در پایان این مراسم از ۸۰ نفر از فعالان حوزه پدافند غیر عامل در هرمزگان و ۷ فرماندار برتر در این زمینه تجلیل شد.

شماره خبر : ١٧٨٠٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.