دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > عملکرد شهرداری های استان هرمزگان مورد ارزیابی قرار می گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٠٢

تاریخ:1398/03/22


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
عملکرد شهرداری های استان هرمزگان مورد ارزیابی قرار می گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از ارزیابی عملکرد شهرداری های استان هرمزگان طی بازدیدهای میدانی توسط کارشناسان حوزه معاونت عمرانی خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس با اعلام این خبر افزود: شهرداری ها به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی، طبق ماده 55 قانون شهرداری ها دارای وظایفی بوده که نظارت بر حسن انجام وظایف مزبور از مسئولیت های معاونت هماهنگی امور عمرانی به شمار می رود.

وی اضافه کرد: در راستای تحقق این مهم، برنامه ریزی لازم جهت اجرای نظارت و پایش بیشتر در قالب بازدیدهای دوره ای از تمامی شهرداری های تابعه استان یکی از اولویت های این معاونت است.

مدرس خاطرنشان کرد: به همین منظور با محوریت اداره کل امور شهری و شوراها، کارشناسان با تجربه حوزه معاونت عمرانی دوره مستمر ارزیابی عملکرد شهرداری ها به صورت میدانی را از نیمه خرداد ماه سال جاری آغاز کرده اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به حوزه هایی که مورد ارزیابی قرار می گیرند، بیان کرد: حوزه هایی مانند فنی و عمرانی، شهرسازی، نظارت بر مناقصات، مزایده های شهرداری، بازدید و بررسی پروانه های ساختمانی، امور مالی و درآمد، امور قراردادها، پروژه های عمرانی و ... مورد ارزیابی میدانی قرار خواهند گرفت.

وی هدف از این بازدیدها و ارزیابی های میدانی را شناسایی نقاط قوت و ضعف هر شهرداری دانست و عنوان کرد: با شناسایی نقاط قوت و ضعف هر شهرداری می تواندبرای رفع مسایل و مشکلات از طریق راهنمایی و مشاوره اقدام کرد.

مدرس خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی برای شهرداری ها از طریق نظرسنجی و نیازسنجی در بازدیدها و ارزیابی میدانی احصا و برگزار خواهد شد.

شماره خبر : ١٧٨٠٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.