دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دوره های آموزشی راهبردی و مساله محور برای ارتقاء سطح توانمندسازی مدیران و کارکنان دستگاه ها در دستور کار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٠١

تاریخ:1398/03/22


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
دوره های آموزشی راهبردی و مساله محور برای ارتقاء سطح توانمندسازی مدیران و کارکنان دستگاه ها در دستور کار است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: برگزاری دوره های آموزشی باهدف ارتقاء شايستگی مديران و ايجاد بستر مناسب برای تحقق اصل دانش‌گرای، شايسته‌سالاری ، حرفه‌ای‌گرايی مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب و ارتقاء مديران وفراهم نمودن سازوكارهای مناسب برای شناسای و توسعه ظرفيت‌ها، قابليت‌ها و شایستگی ‌های كارمندان مستعد احراز پست‌های مديريت حرفه‌ای در دستور کار است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان هرمزگان افزايش انگيزه كارشناسان و كارمندان توانمند از طريق ايجاد فضای رقابتی و عادلانه در انتخاب و انتصاب به پست‌ های مديريتی رابسیار حائز اهمیت دانست و گفت: آموزش ها باید مناسب با ظرفیت و توانمندی افرادباشد  وی درهمین راستا استفاده از اساتید برجسته کشوری استانی برای آموزش راضروری دانست.

وی درادامه تصریح کرد: آموزش هايي كه در هر سازمان در نظر گرفته خواهد شد براساس نیازسنجی و تخصص های لازم برای بهره وری کارکنان و تولید مدیر برای پست ها باید انجام گیرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان یادآور شد: طی کردن سطح آموزش هایی برای استفاده از نیروها در بدنه هرسازمان در حوزه مدیریتی به منظور ایجاد انگیزه کارکنان و تعهد آنها و خروج از روزمرگی و ارتقای ضریب کار و خدمت است.

وی الزام همه دستگاه های اجرایی برای شرکت مدیران و کارشناسان در ۱۰ دوره آموزشی تخصصی و مساله محور و برگزاری دوره های آموزشی بطور تخصصی ویژه مدیران زن زیر ۴۵ سال تاکید کرد.

وی اظهار داشت: رعایت عدالت آموزشی درشهرستان ها یکی از موضوعات بسیارمهم است که مسئولان ذیربط به این نکته توجه کنند. 

شماره خبر : ١٧٨٠١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.