دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از مرکز توانمند سازی و کمپ درمانی معتادین


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧٩٠

تاریخ:1398/03/21بازدید سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از مرکز توانمند سازی و کمپ درمانی معتادین

سرپرست معاونت سیاسی، امنيتى و اجتماعی استانداری هرمزگان از مرکز توانمند سازی و جامعه پذیری معتادین و کمپ درمان و کاهش آسیب معتادین ماده 16 مبارزه با مواد مخدر بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در این بازدید زمینه های انتقال کمپ درمان و کاهش آسیب ماده 16 مبارزه با مواد مخدر به مرکز توانمندسازی و جامعه پذیری معتادین را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

وی قرار گرفتن این دو مرکز در کنار یکدیگر جهت ارایه خدمات بهتر به بهبودیافتگان را مثبت دانست و عنوان کرد: معتادینی که به مرکز درمان و کاهش آسیب ماده 16 منتقل می شوند معتادین متجاهر هستند که نیازمند توجه و کمک بیشتری هستند.

میرزاد خاطر نشان کرد: سعی بر این شده که تا حد امکان معتادین متجاهر استان به مرکز درمان آسیب ماده 16 منتقل شوند و معتادین دیگر استان ها به شهرهای خود به منظور درمان از طریق رابط قضایی منتقل می شوند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به خدمات قابل ارائه در مرکز توانمند سازی و جامعه پذیری معتادین، گفت: در این مرکز بهبود یافتگان بدون سرپرست یا ترد شده از خانواده به منظور درمان تکمیلی و به مدت چهار ماه نگهداری می شوند که طی این مدت از دوره های آموزشی فنی و حرفه ای به منظور توانمند سازی و ایجاد اشتغال بهرمنده خواهند شد.

شماره خبر : ١٧٧٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.