جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می شود/لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای برگزارى باشکوه کنگره شهدای استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣٩٣

تاریخ:1398/02/23


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می شود/لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای برگزارى باشکوه کنگره شهدای استان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه سال جاری با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام شهدای استان برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با اشاره به جایگاه رفیع شهدا، عنوان کرد: شهدا با توجه به عظمت کار آنها در نزد پروردگار متعال از جایگاه بسیار رفیعی برخوردار هستند.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه سال جاری با هدف نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام شهدای استان برگزار می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: باید به گونه ای از هم اکنون برنامه ریزی کرد که کنگره ۱۵۰۰ شهید استان به اهداف خود دست یابد و آثار آن در جامعه نمایان گردد.

حیدری افزود: رسانه های جمعی در استان هرمزگان در ترویج اقدامات فرهنگی نظیر یادواره های شهدا پیشگام بوده اند و در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هم قطعا پیشگام خواهند بود چون رسانه ها در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، جایگاه و تاثير گذاری بالایی دارند.

وی گفت: کلیه روابط عمومی های دستگاه‌های اجرایی استان با دبیرخانه برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان همکاری نزدیکی داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر استفاده از ظرفیت دهیاری ها در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان، اظهار داشت: دبیرخانه برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان از ظرفیت دهیاری های استان در برگزاری باشکوه کنگره بهره ببرد و برای تسریع در روند کار ضرورت همکاری دهیاری ها به فرمانداری ها ابلاغ خواهد شد.

وی در همین رابطه گفت: دهیاری های استان ها می توانند ظرفیت بی بدیلی در تهیه صحیفه شهدای شهرستان ها و استان باشند که باید دبیرخانه همایش از این پتانسیل نهایت بهره را ببرند.

حیدری خاطرنشان کرد: در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هدف تنها روز برگزاری کنگره نباشد  بلکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی جایگاه رفیع شهدا از هم اکنون در دستور کار باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: صداوسیما در کنار سایر رسانه های جمعی نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری باشکوه کنگره ۱۵۰۰ شهید استان دارد.

وی خاطرنشان کرد: سایت اطلاع رسانی کنگره ۱۵۰۰ شهید استان بنام کنگره با محتوای مناسب طراحی و راه اندازی گردد.

شماره خبر : ١٦٣٩٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.