جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اصلاح چارت ساختار سازمانی فرمانداری ها و بخشداری ها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣٩٠

تاریخ:1398/02/23


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
اصلاح چارت ساختار سازمانی فرمانداری ها و بخشداری ها

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از اصلاح چارت ساختار سازمانی در فرمانداری ها و بخشداری ها خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست اصلاح ساختار سازمانی، عنوان کرد: مثلث ساختار، منابع مالی و نیروی انسانی در فرآیند اثربخشی هر سازمانی بسیار موثر است.

وی افزود: ساختار و نیروی انسانی تاثیر مستقیم بر نرخ نیاز منابع مالی واداری دارد، به همین علت روی ساختار از سوی دولت بسیار تاکید شده است تا ساختار در دستگاه‌های دولتی هرچند سال باتوجه به شرایط اقلیمی و موقعیت سیاسی و اجتماعی در هر استان اصلاح شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر نگاه سیستمی و بیان اینکه می توان با این نگاه، ادعا کرد که در ارتقاء سازمان نقش داریم، گفت: اگر هر کسي فقط مجموعه خود را ببيند، قطعا نمی تواند در جهت تعالی سازمان گام بردارد.

وی سیستم را مجموعه بهم پیوسته ای از اجزاء متفاوت برای انجام یک کار و هدف واحد دانست و گفت: رعايت سلسله مراتب جزء تکاليف اداری است.

وی ادامه داد: پس از تصویب چارت ستاد و اصلاح آنها در استان ها و ارائه پیشنهادات نهایی به وزارتخانه، تغییرات در استان‌ها هم رخ خواهد داد.

شیبانی خاطرنشان کرد: طراحی جدید سامانه ارزیابی عملکرد، اجرایی شدن بخشنامه وزارتخانه، بحث بايگاني و احکام الکترونيک، انجام مناقصات، بازديد از دفاتر مختلف، تفويض اختيار به مديران حوزه و ايجاد ساختار های جدید با توجه به تغییرات ساختاری در فرمانداری ها و بخشداری ها از ديگر اقدامات در چند ماه اخير بوده است.

شماره خبر : ١٦٣٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.