چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
آرشیو اخبار
دکتر همتی در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان:
گزارش تحلیلی از آمارهای مولفه های اقتصادی استان هرمزگان تدوین و ارائه شود/پرداخت ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی در هرمزگان/قدردانی از بانک کشاورزی هرمزگان به دلیل عملکرد خوب در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در روستاها
استاندار هرمزگان گفت: ارائه گزارش تحلیلی از آمارهای مولفه های اقتصادی استان هرمزگان باید در دستور کار باشد، چون این تحلیل های آماری به جهت گیری مناسب در اقدامات و برنامه ریزی ها کمک می کند.
1398/05/01ادامه خبر >>
استاندار هرمزگان در شورای آموزش و پرورش استان:
اقدامات لازم جهت تجهیز و آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید در هرمزگان انجام شود/لزوم تسریع در روند ساخت مدارس جدید با مشارکت بنگاه های اقتصادی
استاندار هرمزگان گفت: در فرصت باقی مانده تا آغاز سال تحصیلی باید اقدامات لازم جهت تجهیز و آماده سازی مدارس در هرمزگان انجام شود.
1398/05/01ادامه خبر >>
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
احداث جایگاه های عرضه سوخت در استان هرمزگان باید بر اساس نیاز و در پاسخ به تقاضای واقعی مردم صورت گیرد/نظارت بیشتر بر جایگاه های عرضه سوخت در استان امری ضروری است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه صدور مجوز های احداث جایگاه های عرضه سوخت در استان باید توجیه اقتصادی و در راستای خدمات رسانی به مردم باشد، گفت: باید تمامی قوانین و مقررات در احداث جایگاه های سوخت در هرمزگان رعایت شود و ایجاد آنها علاوه بر توجیه اقتصادی، ضرورت ارائه خدمت به مردم را نیز داشته باشد.
1398/05/01ادامه خبر >>

پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای
استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای را به تلاشگران و فعالین عرصه مهارت آموزی و کارآفرینی تبریک گفت.
1398/05/01ادامه خبر >>

تفاهم نامه برگزاری سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون با حضور استاندار هرمزگان و معاون امور استان های سازمان صدا و سیما امضا شد/دکتر همتی: از طریق این جشنواره جاذبه های فرهنگی، تاریخی، آداب و رسوم هرمزگان به نمایش گذاشته می‌شود
در مراسمی با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما، تفاهم نامه برگزاری سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون امضا شد.
1398/04/31ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.