جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
استاندار
ارتباط مردمی

 

انتخابات تعیین نمایندگان

تشکل های غیردولتی استان

پیوندها

 نخستین جشنواره خبر خوب

 " امید" استان


آمار بازدید
 بازدید امروز : 628
 کل بازدید : 2487587
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5156
اخبار انتخابات
گزارش تصویری
 • حضور استاندار هرمزگان در مراسم عزاداری عاشورای حسینی/عکس
  .

 • حضور استاندار هرمزگان در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی/عکس
  .

 • حضور استاندار هرمزگان در مراسم عزاداری تاسوعای حسینی/عکس
  .

 • حضور استاندار هرمزگان در مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی/عکس
  .

 • بهره برداری از پروژه های عمران شهری بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان/عکس
  .

آخرین اخبار
آخرین اخبار

بازدید وزیر نفت و استاندار هرمزگان از روند توسعه پالایشگاه ستاره خلیج فارس/پروژه‌های جدید نفت و گاز در هرمزگان بررسی شد/اختصاص چهار درصد از اعتبارات پروژه‌های بزرگ نفتی برای طرح های عمرانی و ایفای مسئولیت های اجتماعی در هرمزگان
استاندار هرمزگان گفت: در سفر وزیر نفت به هرمزگان، از روند توسعه پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید شد و در نشستی، پروژه‌های جدید نفت و گاز در هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.
1398/06/29ادامه خبر >>
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طلاب در جهت معرفی بیشتر معارف دینی و محقق کردن این معارف در متن زندگی جامعه تلاش کنند
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: طلاب در جهت معرفی بیشتر معارف دینی و محقق کردن این معارف در متن زندگی جامعه تلاش کنند.
1398/06/28ادامه خبر >>
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
سمن‌ها نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه سمن‌ها نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند، گفت: بیشترین فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در حوزه اجتماعی در حیطه کاهش آسیب اجتماعی و زیست محیطی بوده و بر همین اساس است که سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها و مؤسسات شکل گرفته است.
1398/06/28ادامه خبر >>
1398/06/27ادامه خبر >>
استاندار هرمزگان در شورای آموزش و پرورش استان:
شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم است
استاندار هرمزگان گفت: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش در سراسر هرمزگان، تامین اعتبارات مورد نیاز و همکاری دستگاه های مختلف اجرایی، شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم شده و این استان آمادگی کامل را در این زمینه دارد.
1398/06/27ادامه خبر >>
دکتر همتی در ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان:
فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است/برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان یک رویداد فرهنگی مبارک برای هرمزگان محسوب می‌شود/بهره‌برداری از هزار و ۵۰۰ پروژه در هرمزگان به برکت برگزاری کنگره شهدا/آمادگی کامل هرمزگان برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان
استاندار هرمزگان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است و باید بتوانیم این روحیه و فرهنگ را هر چه بیشتر در ابعاد مختلف و در بدنه جامعه ترویج کنیم.
1398/06/27ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان:
هرمزگان مبدا و مقصد بسیاری از اتفاقات خوب در کشور است
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان گفت: مبدا و مقصد بسیاری از اتفاقات خوبی که در کشور بوجود آمده استان هرمزگان بوده و راه آهن هرمزگان در این زمینه نقش ویژه‌ای دارد.
1398/06/27ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تقویت زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز در دستور کار است/ضرورت رفع موانع سرمایه گذاری در جزیره هرمز/لزوم توسعه‌ فعالیت های بوم گردی در هرمز
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز با رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در دستور کار است.
1398/06/27ادامه خبر >>
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
۳۳ موکب در استان هرمزگان پروانه تاسیس برای فعالیت در ایام اربعین حسینی دریافت کرده اند
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تاکنون ۳۳ موکب از متقاضیان در هرمزگان پروانه تاسیس برای فعالیت در ایام اربعین حسینی دریافت کرده اند.
1398/06/26ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
بندرخمیر به عنوان شهر تالابی ثبت جهانی می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: فرآیند ثبت جهانی بندرخمیر به عنوان تنها کاندید کشور برای کسب عنوان شهر تالابی در کنوانسیون رامسر آغاز شد.
1398/06/26ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی تسریع می شود/بانک ها تضامین بانکی برای مددجویان نهادهای حمایتی را تسهیل کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی در هرمزگان با رفع موانع برای افزایش اشتغال و تولید تسریع می شود.
1398/06/26ادامه خبر >>
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.