دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران استان به طور شبانه روزی در حال تلاش و ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان هستند/امداد رسانی با استفاده از بالگرد و به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات ادامه دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٩٠

تاریخ:1398/10/24


استاندار هرمزگان:
نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران استان به طور شبانه روزی در حال تلاش و ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان هستند/امداد رسانی با استفاده از بالگرد و به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات ادامه دارد

استاندار هرمزگان گفت: تمامی امکانات موجود، نیروها و تجهیزات برای امداد رسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل‌زده در شرق استان هرمزگان به کار گرفته شده‌اند و به طور شبانه روزی نیروهای امدادی در حال تلاش هستند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با اشاره به بارندگی های کم سابقه در استان هرمزگان، عنوان کرد: این بارندگی‌های گسترده موجب بروز سیلاب در شهرستان های جاسک، بشاگرد و سیریک در شرق هرمزگان شد.
 
وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی، ستاد مدیریت بحران استان هرمزگان و دستگاه‌های اجرایی از قبل در آماده باش کامل بودند و آمادگی لازم را جهت امداد رسانی و ارائه خدمات داشتند.
 
استاندار هرمزگان افزود: بر این اساس روند امداد رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل از همان ساعات نخست آغاز شد و تا کنون ادامه دارد.
 
همتی تصریح کرد: تمامی امکانات موجود، نیروها و تجهیزات برای امداد رسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل‌زده در شهرستان های جاسک، بشاگرد و سیریک به کار گرفته شده‌اند و به طور شبانه روزی نیروهای امدادی در حال تلاش هستند.
 
وی گفت: ستاد مدیریت بحران استان از همان ابتدا در مناطق سیل زده حضور یافت و همچنان فعال است و کمک های بسیار خوبی نیز از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران برای امدادرسانی صورت گرفته است.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امدادرسانی با استفاده از بالگرد در مناطق سیل زده شرق هرمزگان از همان ابتدای وقوع سیل آغاز شده و ادامه دارد.
 
همتی اضافه کرد: حجم بسیار زیاد و کم سابقه بارندگی ها در هرمزگان موجب آبگیری گسترده سدها و سازه های آبخیزداری در مناطق مختلف این استان شد.
 
وی یادآور شد: همچنین بر اثر سیل خسارت هایی به ابنیه، جاده ها و تاسیسات آب و برق وارد شد که بلافاصله برای جبران این خسارت ها با برآورد میزان آن اقدام می‌شود.

شماره خبر : ٢٠٦٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.