چهارشنبه ٠٨ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > اجرایی شدن سیستم حکمرانی هوشمند، فساد را از بین می‌برد/توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در دستور کار شرکت مخابرات استان هرمزگان قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٥٢٤
تاریخ:شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١

استاندار هرمزگان در دیدار با مدیرعامل و کارکنان شرکت مخابرات هرمزگان مطرح کرد:
اجرایی شدن سیستم حکمرانی هوشمند، فساد را از بین می‌برد/توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در دستور کار شرکت مخابرات استان هرمزگان قرار گیرد

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه اجرایی شدن سیستم حکمرانی هوشمند، فساد را از بین می‌برد، گفت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در دستور کار شرکت مخابرات استان هرمزگان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در دیدار با مدیرعامل و کارکنان شرکت مخابرات استان هرمزگان که به مناسبت هفته ارتباطات برگزار شد، اظهار داشت: در سیستم حکمرانی هوشمند، فساد از بین می‌رود چرا که کارها سیستمی و هوشمند انجام می‌شود و در نتیجه مباحث فسادزا با ایجاد کردن فضا و بستر مناسب از بین می‌روند. 
 
استاندار هرمزگان گفت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در استان یکی از مسائلی است که به شدت پیگیر آن هستیم و از این رو طی یک تفاهم نامه که اخیرا به امضا رسیده قرار است بحث هوشمند سازی را در دو منطقه جزیره هرمز و بندرکنگ داشته باشیم. 
 
وی تصریح کرد: بر مبنای این تفاهم نامه در این دو منطقه به صورت طرح پایلوت کشوری، هوشمند سازی اجرایی می‌شود و شرکت مخابرات استان نیز اگر طرح‌هایی نظیر این مسئله داشته باشد، حمایت می‌شود. 
 
مهندس دوستی گفت: ارتباطات در عصر جدید و به خصوص در زمان شیوع کرونا خود را خوبی نشان داد و مزیت‌های آن انکار ناپذیر است، از سوی دیگر با برقرار شدن ارتباطات ویدئو کنفرانسی مانع هدر رفت هزینه و زمان برای بسیاری از جلسات با پایتخت شده‌ایم که این موارد اهمیت توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در سطح استان را می‌رساند.
 
استاندار هرمزگان از شرکت مخابرات به عنوان یکی از شرکت‌های پر پروژه یاد کرد و گفت: پروژه‌های شاخص این شرکت در هفته دولت و یا دهه فجر و در حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری افتتاح می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. 
 
در این دیدار همچنین مدیرعامل شرکت مخابرات هرمزگان گزارشی از آخرین پروژه‌های در دست اقدام این شرکت، برنامه ریزی و هدف گذاری طرح‌های توسعه زیرساخت‌های ارتباطی استان را ارائه کرد.

شماره خبر : ٢٩٥٢٤
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/08
بازدید امروز: 2727 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8960802 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 2